Keni degjuar nga nje mik nje melodi qe ju pelqen? Kerkoni tani

Hot tunes

Noizy ft Varrosi

Shut the place down

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13330
Sabiani ft. Marseli

Sta fali

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13314
Alban Skenderaj

Une dhe Ti

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13298
Ciljeta ft. Lil...

Big Booty

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13282
Majk

Dashni

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13266
Enca

Call me godess

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13250
Era Istrefi ft...

Shume pis

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13234
Majk ft Ghetto Geasy

Sjena mo

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13218
ENCA

SOUL KILLA

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13202
Unknown

Don't wanna dance

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13186
Xhensila Myrtezaj

Ring the alarm

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13185
Unknown

Shower

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13154
Flori ft Vicky Dj

Nallane

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13153
Unknown

My head is a jungle

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13122
Dafina Zeqiri

Shume qef

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13121
Unknown

Bang Bang

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13090
Babastars

High 3

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13089
Unknown

Shake it off

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13058
Nora Istrefi

Sje my lifestyle

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13057
Unknown

Rude

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13026
Ermal Fejzullahu ft...

Tavolina

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:13025
Unknown

Black Widow

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12994
Flori ft Argjentina

Ku isha une

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12993
Unknown

All about that bass

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12962
Bruno

Male

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12961
Unknown

Jubel

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12930
Tuna

Pardon

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12929
Unknown

Turn down for what

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12897
Stresi ft Albresha

Me fal

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12896
Unknown

Money on my mind

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12865
Xhensila ft Endri...

Vespa

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12864
Unknown

All of me

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12833
Tuna ft Ghetto Geasy

MMV

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12832
Unknown

We are one (Ola Ola)

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12801
Flori

Ta boja me drita

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12800
Unknown

Dark Horse

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12769
Dhurata Dora ft...

Roll

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12768
Unknown

Do what you want

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12737
Soni Malaj

Me te jeton

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12736
Unknown

Adore You

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12705
Alban Skenderaj

Je ti

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12704
Unknown

Happy

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12673
Skivi ft Mimoza...

Na

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12672
Unknown

The monster

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12640
Vedat Ademi

Vetem ti

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12639
Unknown

Bailando por ahi

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12608
Lori

Neve po na rrihet

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:12607
Unknown

I could be the one

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11576
Blerina Braka ft...

Zogu ti

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11575
Unknown

Paris Luanda

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11544
Ghetto Geasy

E nxonme

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11543
Unknown

Pour it up

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11512
Xhensila ft Elgit...

Liar

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11511
Daniele Meo ft...

Adesso Balla

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11480
Samanta ft Dj Olti...

Pafundesi

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11479
Unknown

C'est la vie

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11448
Adrian ft Floriani

Kjo zemer

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11447
Unknown

Harlem Shake

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11416
Stresi

Love Story

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11415
Gena ft Flori

Jo vetem fjale

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11383
Unknown

Impossible

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11384
Unknown

Begin again

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11352
Sergio ft Vani

Emanuela

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11351
Unknown

Ho hey

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11320
Elvana Gjata

Anonim

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11319
Unknown

Scream and shout

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11288
Silva Gunbardhi ft...

Te ka lali shpirt

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11287
Unknown

As long as you love...

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11254
Fjolla Morina

FB

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11253
Unknown

Turn up the radio

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11216
Adrian Gaxha ft...

Ngjyra e kuqe

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11215
Noizy

Cunat e nates

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11182
Unknown

Big hoops

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11183
Unknown

How we do (party)

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11151
SkiviSkillz

Cka po bojna sonte

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11150
Unknown

Takata

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11119
Flori Mumajesi

Me zemer

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11118
Unknown

Night of your life

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11085
Adelina Tahiri ft...

Trilioner

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11084
Unknown

Ela quer dancar

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11053
Capital T ft Flori

Sonte

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11052
Unknown

Dance again

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11003
Dr Flori ft Poni

Te ndare

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:11002
Unknown

Chica loca

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10971
Unknown

Endless

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10939
Unknown

Stay with me tonight

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10907
2Po2 ft Flori

Gjithe jeten

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10906
Unknown

Get a life (Mama...

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10875
Ciljeta ft Ingrid

Mike dhe rivale

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10874
Unknown

Dalinda

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10833
Meda ft Sinani ft...

Kuq e Zi

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10832
Unknown

Sexy and I know it

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10791
Dr Flori

Bota nuk eshte...

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10790
Unknown

Cheers

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10748
Ervin Gonxhi ft...

Fly

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10747
Unknown

In my bedroom

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10705
Vedat Ademi

Si ky mengjes

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10704
Unknown

Best thing I never...

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10663
Ciljeta ft Vani

Sonte me dhemb zemra

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10662
Unknown

Senorita

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10621
Elvana Gjata

Afer dhe larg

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10620
Aurela Gace ft Mc...

CASH

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10579
Unknown

I'm into you

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10578
Elvana Gjata

Kudo qe jam

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10537
Unknown

Gipsy

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10536
Unknown

On the floor

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10495
Alban Skenderaj

Rrufe ne qiell te...

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10494
Unknown

Tonight

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10448
Rosela Gjylbegu

S'dua me te dashuroj

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10447
Unknown

Un momento

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10406
Rezarta Shkurta ft...

Dua te iki larg

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10405
Unknown

Love story

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10364
Ronela Hajati

Harroje

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10363
Unknown

One in a million

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10321
Evi Reci

Dhe jemi te dy

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10320
Juliana Pasha ft...

Sa e shite zemren

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10269
Unknown

Parachute

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10268
Unknown

Beautiful monster

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10216
Tingulli 3NT ft...

I kom

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10215
Elvana Gjata

Mamani nejen

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10164
Ciljeta ft Grupi i...

Se te dua ty

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10163
Aurela Gace ft...

Origjinale

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10113
Unknown

Commander

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10114
Unknown

Alors on dance

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10001
Gerta Visari

Dashuria nuk ka fe

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10002

Top 10

Unknown

Baby by me

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10003
Unknown

Fight for this love

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10004
Unknown

In my head

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10005
Miriam Cani

Mos me ndal

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10006
Adelina Ismajli

Nuk ngec

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10007
Noizy

Oh my

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10008
Flori Mumajesi

Playback

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10009
Unknown

Rude boy

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10010
Argjentina Ramosaj

Shpirt i mbytur

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10011
Unknown

Shut it down

Cmimi: Lek120
Kodi i SMS:10012